top of page
House - Garden - Night - Render

POTREBUJETE KVALITNÉ
VIZUALIZÁCIE ?

FOTOREALISTICKÉ VIZUALIZÁCIE - NÁVRHY INTERIÉROV - VIRTUÁLNA PREHLIADKA 

Vizualizácie od IDEAS Studio

Vdýchnite život Vaši projektom pomocou 3D vizualizácie, ktorá je na nerozoznanie od skutočného sveta. Ponúkame fotorealistické high-end vizualizácie a virtuálnu realitu pre architektúru. Animácie a kvalitný interiérový dizajn.

Urobte dojem na svojich zákazníkov. Pomocou špičkových vizualizácií, ktoré sú na nerozoznanie od reality. Štúdio IDEAS vám v tom pomôže a oživí vaše nápady. Ponúkame profesionálne foto-realistické 3D vizualizácie, virtuálnu realitu pre architektúru, interiérový dizajn a produkty všetkých druhov.

Ak je nehnuteľnosť, ktorá sa má uviesť na trh stále vo fáze výstavby alebo prebieha rekonštrukcia, môžeme dodať hotové vizualizácie na predaj alebo prezentáciu vašej nehnuteľnosti – či už online alebo vytlačenú. Vaše prezentácie budú vylepšené našou architektonickou vizualizáciou a zanechajú u vašich zákazníkov trvalý pozitívny dojem.

Voľné nehnuteľnosti vieme aj zariadiť nábytkom. Dizajnové zariadenie vyvoláva v zákazníkoch pozitívne pocity. Vy určujete každý detail vizualizácie interiéru od dipozície až po požadovaný štýl nábytku.

Animácie

3D animácie vdýchnu život vašim  projektom a návrhom a vytvárajú dynamické, trojrozmerné vizualizácie. Náš tím hladko spája precíznosť v dizajne s umeleckým vkusom a vytvára príbeh pre budúcnosť vášho priestoru.

Visuals
Galéria našich projektov
Ako to funguje

01. Analýza dokumentov

02. Modelovanie a výber fotoaparátu

03. Náhľad s materiálmi a osvetlením

04. Finálna vizualizácia

bottom of page