top of page
City View

SPOZNAJTE NÁS 

O nás 

Naša vízia spočíva v tom, aby sme do každého nového projektu vniesli výnimočný štandard kvality. Naša vášeň spočíva v tvorbe foto-realistických vizualizácií, ktoré nielen oslovujú vizuálne, ale tiež vyvolávajú emócie, čím pridávajú hodnotu našim klientom a budúcim obyvateľom priestoru.

Pokladáme veľký dôraz na realistický výsledok vizualizácií. Snažíme sa vytvárať prácu, ktorá nie je len realistická, ale tiež pútavá. Naše vizualizácie sú precízne spracované s pridaným príbehom a cieľom vyvolať emócie a efektívne prenášať vízie našich klientov.

V oblasti dizajnu je náš prístup zameraný vyslovene na klienta. Prioritou je porozumieť a naplniť potreby našich klientov, aby sme zaistili, že každý priestor, ktorý navrhneme, bude nielen esteticky príjemný, ale aj maximálne funkčný. Naša dizajnová filozofia sa točí okolo minimalistickej a zároveň vysoko funkčnej koncepcie, prispôsobenej individuálnym požiadavkám každého klienta.

Ako zakladateľ prinášam na stôl viac ako 5 rokov profesionálneho skúseností v oblasti archviz vizualizácií. Môj začiatok sa datuje do mojich štúdií v oblasti stavebného inžinierstva na univerzite v Dánsku, kde som sa začal hlbšie zaoberať dizajnom. Následne mi môoje profesionálne pôsobenie v nadnárodnej developerskej spoločnosti poskytol neoceniteľné poznatky v návrhu a predaju bytov, nebytových a komerčných priestorov presne podľa požiadaviek klientov a priestorových obmedzení. Práve táto bohatá skúsenosť ma viedla k tomu, aby som si zvolil vlastnú cestu a bol odhodlaný vytvárať riešenia, ktoré naozaj pomáhajú našim klientom.

Pre bližšie informácie o našej komplexnej ponuke služieb vás pozývame k prehliadke našej sekcie Služby alebo nás priamo kontaktujte. S nadšením očakávame príležitosť spolupracovať s vami a prekonať vaše očakávania v každom možnom ohľade.

S úctou,

Dávid
Zakladateľ a CGI Artist

IMG_5598_edited.jpg
bottom of page