top of page
Cam1_HouseYear.jpg

SLUŽBY

Fotorealistické 3D vizualizácie:

Vizualizácie interiérov

Vizualizácie exteriérov

Virtuálna realita 360

Vytvoríme pre Vás vizualizácie interiéru, ktoré budú takmer na nerozoznanie od skutočnej fotografie. Takéto vizualizácie sú ideálne pre marketingové účely a tiež pre výbornú predstavu budúceho priestoru. Vďaka kvalitnému a detailnému pohľadu do priestoru sa lepšie vžijete do pocitu, ktorý vo vás budúci priestor či produkt v skutočnosti vyvolá. Cena vizualizácie sa líši v závislosti od veľkosti a zložitosti projektu.

 

Prosím kontaktujte nás pre presnú kalkuláciu ceny.

Radi Vám odpovieme čo najskôr.

Kitchen shots (3).jpg
Photorealistic
Cam4_360.png

Virtuálna realita 360 

Vo virtuálnej prehliadke budete môcť vidieť všetko tak, ako to bude v reálnom svete, až do najmenších detailov. Môžete sa prejsť miestom, ktoré ešte neexistuje alebo čoskoro bude existovať a presne vidieť, čo vo Vás dané miesto bude evokovať. Pozrite si príklad kliknutím TU:

Prosím kontaktujte nás pre presnú kalkuláciu ceny.

Radi Vám odpovieme čo najskôr.


 

Virtual Reality

Ako to funguje:

  1. Najprv zhromaždíme všetky vaše potrebné súbory dokumentov (CAD, plány atď.) a prediskutujeme Váš zámer. Spoločne určíme predstavu a aké riešenie presne najlepšie vyhovuje vašim požiadavkám a čo presne vytvoríme

  2. Následne pripravíme 3D model na základe odsúhlaseného zámeru a zosumarizovaných podkladov. Pozície kamier vám pošleme na schválenie. 

  3. Následne Vám zašleme náhľadové vizualizácie s materiálmi a osvetlením a k dispozícii máte 2 revízie, po ktorých by malo byť všetko zapracované.

  4. Predkladáme finálnu vizualizáciu.

Interiérový dizajn 

Návrh interiéru zahŕňa kompletné riešenie celého priestoru alebo napríklad len jednej miestnosti podľa vlastného výberu. Celý proces ideálne začína osobným stretnutím, kde si prejdeme všetky vaše požiadavky a inšpirácie a dohodneme termín a cenu. Následne pokračujeme sumarizáciou podkladov a zameraním reálnych rozmerov daného priestoru. Vypracujeme Vám architektonický návrh vrátane použitých pôdorysov, vizualizácií a použitých vzoriek. Po jeho odsúhlasení vytvoríme technické výkresy pre realizáciu stavby, inštalácie a podrobné výkresy nábytku na mieru. Na základe tejto podrobnej dokumentácie je možné naceniť kompletnú realizáciu. Realizáciu na kľúč si môžete zabezpečiť sami alebo Vám ju vieme dať naceniť u našich overených dodávateľov. Súčasťou je aj zoznam použitých interiérových prvkov.

Cena návrhu interiéru je od 25€/m². Cena sa líši v závislosti od veľkosti a zložitosti projektu. Ak si nie ste istí všetkými technickými požiadavkami vášho priestoru, táto služba to môže vyriešiť.

Prosím kontaktujte nás, aby ste zistili presnú cenu.

Radi Vám odpovieme čo najskôr.
 

INT_CAM003_4K_2nd_Round.jpg
Interior Design

Animácie

Vánok jemne hýbe závesmi, tancuje s víriacimi snehovými vločkami... Vdýchnite svojej nehnuteľnosti emocionálne nabitú atmosféru prostredníctvom architektonickej 3D animácie. Odomknite neobmedzené možnosti dizajnu pre váš projekt pomocou animácie. 3D animované videá ponúkajú riešenie a predstavujú architektúru v priestorovom kontexte. Prispôsobte si interiérový dizajn a nábytok presne k vašim preferenciám. Navyše, pri exteriéry máte flexibilitu pri výbere rôznych možností, ako je dizajn fasády, nastavenie osvetlenia a dokonca aj poveternostné podmienky.

bottom of page